Укртрансгаз обіцяє до старту опалювального сезону 2021/22 закінчити два інвестиційні проекти

“Укртрансгаз” до старту опалювального сезону 2021/2022 планує закінчити реалізацію двох маштабних інвестиційних проектів. зокрема, це – реконструкція установки осушення газу на Дашавському ПСГ, яка тривала понад рік. Також повноцінну роботу розпочне газозбірний пункт на Богородчанському ПСГ, де перша черга реконструкції тривала з 2017р.

Загальний бюджет програми підготовки технологічного обладнання: капітальні ремонти, діагностика, технічне обслуговування ПСГ до кінця 2021р сягне близько 800 млн грн.

Близько 300 млн грн буде використано для оновлення обладнання підземних газосховищ. Зокрема, ремонту 63 свердловин, проведення геофізичних досліджень та діагностик резервуарів 94 свердловин, 37 ремонтів та техобслуговувань на наземних об’єктах ПСГ.

Ще 220 млн грн буде спрямовано на ремонт та технічне обслуговування компресорних станцій. В тому числі, УТГ відремонтує 28 газоперекачувальних агрегатів та газомоторних компресорів, проведе ремонти та ТО на 40 об’єктах, що обслуговують компресорні станції.

На оновлення систем енергетики, автоматизації та метрології заплановано ще 190 млн грн. Цю суму буде спрямовано, зокрема, на проведення робіт на 69 об’єктах енергетичної мережі, що обслуговує системі підземного зберігання газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *