«Укртрансгаз» виручив 18 млн грн з продажу перших невиробничих приміщень

АТ «Укртрансгаз» (УТГ) вперше за час своєї діяльності провів продаж та приватизацію кількох приміщень у Івано-Франківській області, що не були задіяні у виробничі діяльності та потребували витрат на їх утримання. Про це повідомляє пресслужба компанії.

У ході аукціонів, що проходили в системі Prozorro.Продажі УТГ вдалося виручити 18 млн грн. На аукціони було виставлено 3 будівлі. Одна з них перебувала у державній власності та знаходилася на балансі УТГ. Її приватизація дозволила поповнити бюджет України на 6,6 млн грн. Дві інші будівлі принесли 11,6 млн грн безпосередньо до бюджету УТГ.

Загалом до трьох аукціонів долучилися 18 учасників, а стартова ціна лотів у ході торгів зросла сукупно у майже два з половиною рази.

«Наразі ми з командою посилено працюємо над оптимізацією внутрішніх процесів та використанням майна «Укртрансгазу». Реалізація невиробничих активів, які раніше приносили нам збитки, а тепер поповнюють бюджет компанії та країни мільйонними надходженнями – один із напрямків такої роботи. І перші результати вже радують. Надалі подібна робота триватиме», – відзначив очільник УТГ Роман Малютін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *