Уряд погодив призначення гендиректором ОГТСУ Дмитра Липпи

Кабінет міністрів ухвалив призначення генеральним директором ТОВ “Оператор ГТС України” Дмитра Липпи, колишнього гендиректора заводу “Каметсталь”, що входить до групи “Метінвест”.

Кабінет міністрів України на засіданні 17 березня ухвалив розпорядження про погодження кандидатури Дмитра Липпи на посаду генерального директора ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”, повідомляється у Телеграм-каналі уряду.

Наглядова рада заводу “Каметcталь” звільнила з посади гендиректора Дмитра Липпу за власним бажанням у грудні 2022 року.

Дмитро Липпа керував “Каметсталлю” з моменту створення нової юрособи на базі виробничих потужностей Дніпровського МК та Дніпровського КХЗ у жовтні 2021 року. До цього він працював на різних посадах в групі “Метінвест”.

Як повідомляла “Українська енергетика”, АТ “Магістральні газопроводи України” в листопаді 2022 року оголосило відкритий відбір кандидата на посаду генерального директора ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”.

Наприкінці вересня 2022 року тимчасово виконуючим обов’язки генерального директора ТОВ “Оператор ГТС України” став Павел Станчак.

Напередодні МГУ припинило повноваження гендиректора ОГТСУ Сергія Макогона, який керував ОГТСУ з моменту створення у 2019 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *