ДБР проводить обшуки у Коболєва та в офісі «Укртрансгаз»

Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить обшуки у колишнього керівництва НАК «Нафтогаз України», в офісі АТ «Укртрансгаз» та у керівників приватних підприємств за фактом незаконного відчуження у 2020р природного газу на 2,2 млрд грн, повідомляють у відповідному правоохоронному органі.

За інформацію, слідчі ДБР здійснюють досудове розслідування щодо протиправного відчуження 305 млн куб м природного газу посадовцями АТ «Укртрансгаз», НАК «Нафтогаз України» за співучасті з іншими особами.  Зокрема перевіряється інформація щодо правомірності повернення Нафтогазом  боргу комерційним структурам, що виник понад двадцять років тому.

Керівництво НАКу за зверненням «Укртрансгаз» погодило документи щодо укладення мирової угоди з комерційними структурами без належних повноважень і підстав. Керуючись рішенням керівництва державної компанії Господарський суд міста Києва затвердив мирову угоду, що дозволило наприкінці 2020р вивести з власності держави 305 млн куб м природного газу. За висновками експертів, сума підтверджених збитків становить 2 млрд 182 млн гривень.

Крім того, встановлено, що керівник «Нафтогаз України» підписав Рішення акціонера АТ «Укртрансгаз» щодо мирових угод без погодження Наглядової Ради НАК «Нафтогаз України».

Досудове слідство триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *