Голова Нафтогазу тепер може вирішувати кадрові питання без погодження з наглядовою радою

Кабінет Міністрів України дозволив голові правління НАК «Нафтогаз України» призначати та звільняти співробітників компанії без погодження з наглядовою радою. Відповідне рішення закріплено в розпорядженні №1187-р від 29 вересня 2021 року, на урядовому порталі.

Разом з тим, Кабмін припинив дію рішення наглядової ради Нафтогазу про скасування делегованих правлінню НАК повноважень, а також про необхідність погодження кадрових питань із наглядовою радою.

Крім того, Кабмін передав правлінню НАК на період до призначення наглядової ради повноваження затверджувати внутрішні положення, зокрема з питань забезпечення діяльності системи внутрішнього контролю, призначення та звільнення керівника з питань управління ризиками, керівника з питань комплаєнсу, уповноваженого з питань антикорупційної програми та фінансового контролера, якими регулюється діяльність НАК «Нафтогаз України».

Нагадаємо, 28 вересня Кабмін обрав і тимчасово призначив членами правління Нафтогазу Олену Бойченко (директор з управління персоналом і соціальної політики), Романа Чумака (голова казначейського департаменту), Маврікія Калугіна та Владислава Воловика (радники голови правління). Припинено повноваження членів правління Нафтогазу Сергія Переломи (перший заступник голови правління і в. о. генерального директора Укртрансгазу) і Ярослава Теклюка (директор з юридичних питань).

Ще раніше, 20 вересня, наглядова рада Нафтогазу схвалила відставку членів правління Отто Ватерландера (головний виконавчий директор з трансформації) і Петера ван Дріла (фінансовий директор).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *