«Івано-Франківськгаз», «Хмельницькгаз» і «Миколаївгаз» перейшли до «Нафтогазу»

Три нові газорозподільні підприємства перейшли під управління ТОВ «Газорозподільні мережі України», що є частиною Групи Нафтогаз. Про це повідомляє пресслужба компанії. Йдеться про АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Хмельницькгаз» і АТ «Миколаївгаз».

«Інтеграція підприємств є першим кроком у вирішенні ключової мети – забезпечити ще в трьох областях стійке та ефективне функціонування кожного метра газорозподільної системи. Це завдання, яке вже вирішується в низці прифронтових і тилових регіонів України», – зазначають у компанії.

ДАТ «Чорноморнафтогаз» є управителем акцій зазначених компаній. ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд «Газмережі») – управляючою компанією, що покликана стати національним оператором газорозподілу.

Нагадаємо, раніше до Групи Нафтогаз приєдналися АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Львівгаз», АТ «Сумигаз», АТ «Дніпропетровськгаз» і АТ «Вінницягаз». Вже отримали ліцензіювання та повноцінно функціонують Кропивницька, Кіровоградська, Дніпровська та Харківська філії «Газмережі».

Нагадаємо, з метою стабілізації енергетичної сфери Уряд доручив Групі Нафтогаз керувати пакетами акцій низки обласних і міських газорозподільних підприємств. Це врегульовано Розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 травня 2022р № 429-р «Деякі питання управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, у виняткових випадках».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *