«Нафтогаз» розпочинає купівлю природного газу українського видобутку на УЕБ

НАК «Нафтогаз України» запрошує учасників ринку до участі у біржових торгах на закупівлю природного газу українського видобутку. Про це повідомляє пресслужба УЕБ.

Закупівлі природного газу здійснюватимуться на організованому товарному ринку. Майданчиком для проведення закупівель визначена Українська енергетична біржа (УЕБ). Компанія планує купувати природний газ з точками поставки на віртуальній торговій точці (ВТТ) та/або у підземних сховищах газу (ПСГ) з постачанням впродовж поточного та наступного місяців.

З проєктом договору можна ознайомитися за посиланням. Потенційні учасники торгів повинні ознайомитися з Антикорупційною програмою, пройти внутрішню перевірку Компанії та надати заповнені, підписані та скріплені печаткою (у випадку наявності) Опитувальник та структуру власності. Інші обов’язкові документи згідно з переліком надаються до укладення Договору. Скан-копії підписаних документів потрібно направити на електронну адресу: front-office@naftogaz.com.

Закупівлю газу буде здійснювати безпосередньо НАК «Нафтогаз України». До торгів допускаються не тільки приватні видобувні компанії, а всі компанії, що пройдуть перевірку компанії, зокрема і трейдери.

Ціна газу буде визначатися за підсумком аукціонів, стартова ціна наразі невідома. Також поки невідомо, коли саме компанія проведе перші торги, однак очікується, що найближчим часом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *