Об’єднаний німецький хаб THE (NCG+Gaspool) з жовтня почав повноцінну роботу

Починаючи з жовтня німецькі хаби NCG та Gaspool було повноцінно об’єднано у нову ринкову зону (один хаб) – Trading Hub Europe (THE), повідомляє прес-служба THE. Система трубопроводів високого тиску в ринковій зоні має загальну протяжність близько 40 тис км, з’єднує більше 700 низхідних мереж і охоплює весь газовий ринок Німеччини.

Оператори газотранспортної системи Німеччини разом з двома менеджерами по ринках активно готували створення і проектування нової ринкової площі. «Злиття двох ринкових сегментів, як свого часу керували GASPOOL Balancing Services і NetConnect Germany, завершує успішну консолідацію ринку в Німеччині», – сказав Торстен Франк. «Завдяки центральному розташуванню, високій якості обслуговування і нашому доброзичливому до клієнтів підходу, THE стане центральною відправною точкою для подальших транскордонних зв’язків між окремими європейськими газовими ринками», – додав д-р Себастьян Кемпер.

У компанії повідомляють, що завдяки THE був створений один з найпривабливіших центрів торгівлі LNG в Європі, що відкриває можливості для майбутнього зростання. Від цього виграють вантажовідправники і кінцеві споживачі, оператори мереж і менеджери балансуючих груп.

Станом на ранок 1 жовтня ціни Day Ahead на природний газ на новому хабі THE становили €90,269/MWh.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *