ПрАТ «Нафтогазвидобування» (ДТЕК) вперше продав газ на власному аукціоні на УЕБ

ПрАТ «Нафтогазвидобування» (входить у структуру ДТЕК) 28 жовтня вперше вийшла на ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) з продажем газу на власному аукціоні.

Компанія пропонувала до продажу 100 тис куб м ресурсу листопада за стартовою ціною 22 500 грн/тис куб м (без ПДВ) на умовах передоплати.

За результатами торгів «Нафтогазвидобування» продало весь заявлений обсяг (100 тис куб м) ресурсу листопада за ціною 22 500 грн/тис куб м (без ПДВ). При урахуванні ПДВ вартість газу становить 27 000 грн/тис куб м.

Згідно даних ExPro, компанія вперше вийшла на УЕБ з продажем газу на власних аукціонах, якщо не враховувати продажі газу приватними видобувниками для соціально важливих споживачів на початку року.

Детальніше про торгівлю природним газом на українських біржах та позабіржову торгівлю, а також чому ДТЕК вийшов з торгами на біржу та чи очікувати вихід інших видобувників читайте у найближчому випуску ExPro Gas&Oil Weekly. Для оформлення підписки звертайтеся до менеджера за телефоном: +380978241263.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *