Шмигаль: трирічні контракти “Нафтогазу” вирішать питання тарифів

Прем’єр-міністр закликає місцеву владу та ТКЕ переходити на трирічні контракти “Нафтогазу”

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль закликав місцеву владу переходити на трирічні контракти для теплокомуненерго, що пропонує державний НАК “Нафтогаз України”. Про це він сказав під час засідання уряду, повідомляє “Українська енергетика”.

“Нафтогаз” забезпечує вигідний тариф для підприємств, що забезпечують населення теплом та гарячою водою. Можна на рік зафіксувати тариф та платити цілий рік платити 7,42 грн за кубометр. Закликаю місцеву владу не гаяти час та скористатися вигідними пропозиціями, які дозволять збалансовано вирішити питання тарифів на тепло та гарячу воду”, – зазначив Шмигаль.

Він також нагадав, що “Нафтогаз” пропонує новий тарифний план для населення з можливістю рівномірної оплати блакитного палива протягом опалювального сезону.

“Державна компанія “Нафтогаз” запустила ще один тарифний план – “Комфортний сезон”. За цим планом кубометр газу буде коштувати 7,96 грн за кубометр. Тариф діє з 1 жовтня 2021 року до 30 квітня 2022 року, до завершення опалювального сезону”, – сказав Шмигаль.

За його словами, це дуже вигідна пропозиція для українців, оскільки ціни на біржах сягають майже 20 грн за кубометр газу.

Нагадаємо, НАК “Нафтогаз України” розробив трирічний контракт на постачання газу для підприємств теплокомуненерго (ТКЕ). Відповідно до його умов, з 1 червня 2021 року і протягом 12 місяців довгострокова ринкова ціна складатиме 7,42 грн/куб.м з ПДВ, але без урахування тарифу оператора газотранспортної системи. З 1 липня 2022 року та з 1 липня 2023 року цінові пропозиції будуть проіндексовані.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *